Najnowsza aktualizacja BBM ląduje w App Store

Grzegorz Dudek
Grzegorz Dudek
18.04.2017

Minęło już sporo czasu, od kiedy BlackBerry Messenger stał się komunikatorem multiplatformowym. Czy wpłynęło to na poprawę sytuacji BBM’a na rynku? Szczerze wątpię. Obecnie królują aplikacje takie jak Messenger, czy WhatsApp, a użytkownicy urządzeń z logo nadgryzionego jabłka, chętnie korzystają z wbudowanego iMessage. Wydaje się, że tylko wzrost popularności smartfonów BlackBerry może poprawić sytuację BBM’a. Oczywiście istnieją również rynki, na których BBM święci znaczne sukcesy. Warto spojrzeć chociażby na Indonezję, gdzie komunikator ma, aż 63 miliony aktywnych użytkowników.

Jeśli jednak nadal korzystacie z BlackBerry Messengera, a w szczególności na iOS, to mam dla Was dobrą wiadomość. Najnowsza aktualizacja wylądowała właśnie w App Store.
Ciekawym dodatkiem, jaki został wprowadzony, jest nowa galeria w czatach i grupach, która umożliwia przeglądanie wszystkich, udostępnionych zdjęć. Ponadto pojawiła się możliwość powiększania zdjęć w chatach. Wprowadzono też zmiany, mające ograniczyć niechciane zaproszenia.

Jeśli posiadacie urządzenia z systemem iOS i korzystacie na nich z BBM’a, to dajcie znać w komentarzach.

źródło: crackberry.com