20 grudnia poznamy kwartalne wyniki finansowe BlackBerry.

Mateusz Chodakowski
Mateusz Chodakowski
11.12.2017

Za niemal półtora tygodnia Kanadyjska korporacja podzieli się ze światem rezultatem swojej pracy w III kwartale fiskalnym 2018 roku. Czego możemy się spodziewać?

Ostatnie miesiące obfitowały w interesujące wydarzenia. Firma nawiązała wiele nowych partnerstw, przeprowadziła się na największą i najbardziej znaną na świecie nowojorską giełdę NYSE, ale także niewypadła najlepiej w sporze z fińską Nokią. Z uwagi na te okoliczności prezentowane wyniki mogą być bardzo ciekawe. Zapewne po raz kolejny cyfry będą udowadniać słuszność decyzji o porzuceniu hardware’u na rzecz rozwijania oprogramowania, a prezes Chen będzie punktował konkurencję, która nie nadąża za dynamicznym rozwojem segmentu zabezpieczeń cyfrowych.

Myślę, że 3Q16 będzie kolejnym z rzędu kwartałem z dodatnim wynikiem finansowym. Inwestorzy otrzymają wyraźny sygnał, że BlackBerry dopiero rozwija żagle i tak naprawdę rysuje się przed nią świetlana przyszłość. Jeśli chcecie przekonać się o tym samodzielnie, możecie przyłączyć się do widzów nadchodzącej konferencji rejestrując się pod tym linkiem: http://ca.blackberry.com/company/investors/events.html. Wydarzenie startuje o godzinie 8 rano czasu wschodniego czyli o 14 u nas.

Źródło: Crackberry