Dwa nowe modele BlackBerry w specyfikacjach online.

Mateusz Chodakowski
Mateusz Chodakowski
23.01.2018

Tradycyjnie już, w sieci pojawiają się wpisy zawierające nazwy kodowe nowych modeli produkowanych przez TCL. Tym razem czekamy na następcę KEYone!

Na jednej ze stron internetowych zauważono wpis zawierający w swej treści kod BBE-100 oraz BBF-100 z kolejnymi numerami po znakach „-„. Tym razem, mała część specyfikacji technicznej nowych smartfonów ujrzała światło dzienne za sprawą witryny  Eurasian Economic Union czyli Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej. Za wyciek odpowiada jedno z ciał tejże Unii zajmujące się certyfikowaniem urządzeń elektronicznych, które mają zostać dopuszczone do sprzedaży w państwach członkowskich. Pytanie czy mamy się czym ekscytować, bowiem w skład EUG wchodzą:  Rosja, Białoruś, Kazachstan, Armenia i Kirgistan. Choć jest mało prawdopodobne by BlackBerry wypuszczało modele dedykowane tylko na te rynki, niewykluczone, że na nowe słuchawki przyjdzie nam poczekać dłużej.

Portal Gizchina podaje, że BBF100-1 ma posiadać klawiaturę QWERTY oraz wyświetlacz o rozdzielczości 1620 x 1080 pikseli, czyli identycznej jak w KEYone. Ponadto, smartfona ma napędzać Snapdragon 660 dysponujący 8 rdzeniami o taktowaniu 2,2 GHz oraz układem graficznym Adreno 512. Na pierwszy rzut oka oznaczony literką F model wygląda jak następca K1. Oby trafił na rynek jak najszybciej!

A jakie są Wasze typy?

 

Źródło: Gizchina