BBM integruje się z Tennis365.

Mateusz Chodakowski
Mateusz Chodakowski
03.04.2018

Nasz ulubiony komunikator wzbogacił się o kolejną funkcjonalność – będzie pokazywał wyniki meczów tenisa na żywo!

O ile mnie pamięć nie myli na poważnie zaczęło się od Ubera. BlackBerry Messenger rozbudowując zakładkę Discover stara się zatrzymać użytkownika w aplikacji jak najdłużej. Program nie służy już tylko do czatowania czy prowadzenia głosowych rozmów przez Wi-Fi, ale staje się platformą pełną dodatkowych ficzerów, dzięki którym samo komunikowanie nie będzie jedynym powodem by włączyć BBM.

Kiedy we wrześniu dodano możliwość zamawiania przejazdów realizowanych przez Uber, operator BBM zapowiadał, że to nie koniec nowości. Dziś nową funkcjonalność otrzymują fani tenisa, którzy mogą śledzić wyniki bezpośrednio w komunikatorze. Oczywiście rezultatami można na bieżąco dzielić się ze znajomymi i przy okazji porozmawiać o wydarzeniach na korcie. Wg plotek, w niedalekiej przyszłości ma także pojawić się aplet dla fanów F1.

Matthew Talbot, CEO Creative Media Works, firmy, która odpowiada za konsumencką wersję komunikatora komentując wdrożenie nowej funkcji powiedział: „Fani tenisa to pasjonaci. Chcemy by będąc poza domem mogli pozostawać na bieżąco i śledzić wyniki interesujących spotkań. Tennis365 to świetny dodatek do zakładki Discover.”.

Oprócz samych wyników na żywo można oczywiście sprawdzić terminy nadchodzących meczów, przeglądać rankingi oraz profile zawodników. Będziecie korzystać? 🙂

 

Źródło: UTBlogs.com