BlackBerry UEM docenione przez Gartner.

Mateusz Chodakowski
Mateusz Chodakowski
28.07.2018

Po raz kolejny Kanadyjczycy udowodnili, że swoją robotę wykonują najlepiej na świecie.

Jeden z najbardziej prestiżowych  instytutów badawczych specjalizujący się w zagadnieniach strategicznego wykorzystania technologii oraz zarządzania technologiami – Gartner wyróżnił BlackBerry w swoim raporcie dotyczącym UEM.

Zarządzanie zdywersyfikowaną flotą połączonych ze sobą urządzeń stacjonarnych jak i mobilnych to zadanie nadzwyczajnie trudne. Zapewnienie bezpiecznej i nieprzerwanej komunikacji między jednostkami, a także bezproblemowe nimi administrowanie to wąska specjalność, w której BlackBerry wiedzie prym. W najnowszym raporcie opublikowanym przez Gartner doceniono możliwości oferowane przez rozwiązania BlackBerry UEM uznając, że usługa znajduje się w absolutnej czołówce branży.

„Niezależnie od tego czy jesteś zarządcą floty inteligentnych czujników, które monitorują i śledzą twoje zasoby czy jesteś odpowiedzialny za bezpieczne przetwarzanie przez wyspecjalizowane urządzenia danych pacjentów szpitala – możliwość administrowania szeregiem urządzeń IoT ma coraz większe znaczenie biznesowe dla wielu branż przemysłu. Dzięki wykorzystaniu platformy BlackBerry UEM, przedsiębiorcy są w stanie zarządzać ogromną flotą najróżniejszych urządzeń połączonych ze sobą. Wszystko dzieje się w jednej konsoli zapewniając wymaganą kompatybilność, odpowiedni poziom prywatności i bezpieczeństwa.” – powiedział Billy Ho z działu Enterprise Products w BlackBerry komentując wyróżnienie przyznane przez Gartner.

Z pełną treścią dokumentu możecie zapoznać się tutaj.

Źródło: Globenewswire