Są nowe zdjęcia BlackBerry KEY2 LE!

Mateusz Chodakowski
Mateusz Chodakowski
16.08.2018

Jeden z holenderskich portali internetowych opublikował nowe fotografie mającego zadebiutować za dwa tygodnie modelu.

Materiały pojawiły się wczoraj i wyglądają na gotowe do publikacji zdjęcia prasowe. Wydaje się, że przedstawiony telefon jest szaroniebieski i mam nadzieję, że to nie jedynie kwestia ustawień mojego monitora. Oby rzeczywiście nowy smartfon pojawił się od razu w różnych wersjach kolorystycznych.

BlackBerry KEY2 LE
BlackBerry KEY2 LE

Zgodnie z przewidywaniami, urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane już za dwa tygodnie w Berlinie podczas targów IFA. Choć o premierze mówimy cały czas w trybie przypuszczającym, powyższe zdjęcie zdaje się definitywnie rozwiewać wątpliwości co do daty. Ciekawe czy godzina także się zgadza.

 

Jak widzicie KEY2 LE będzie łudząco podobny do stojącego na półce premium KEY2, jednak użyte do wykończenia materiały oraz specyfikacja techniczna nie pozostawiają złudzeń, że najnowszy członek rodziny BlackBerry nie będzie urządzeniem dla wymagających. Niemniej liczę na to, że smartfon trafi także do polskiej dystrybucji i kanadyjska marka stanie się (ponownie) rozpoznawalnym nad Wisłą brandem.

PS. Przedwczoraj w jednej z polskich rozgłośni radiowych słyszałem reklamę KEY2 😉 Coś zaczyna się dziać! Brzmiała ona mniej więcej tak: Sponsorem audycji jest producent smartfona BlackBerry KEY2.

Źródło: Utbblogs/nieuwemobiel.nl