BlackBerry i Sarment Holdings stworzą superbezpieczny komunikator

Mateusz Chodakowski
Mateusz Chodakowski
27.11.2018

Dostawca dóbr i usług z najwyższej półki wejdzie w partnerstwo z producentem najbezpieczniejszych aplikacji mobilnych.

Sarment Holdings to firma, którą zna niewiele osób. To nie oznacza jednak, że przedsiębiorstwo to nie przynosi zysków i nie posiada lojalnej bazy zadowolonych klientów. A co najważniejsze bardzo bogatych klientów. Organizacja została założona w 2012 roku i sama określa się jak „dostawca luksusu”. Oferuje pośrednictwo w zakupie najdroższych win, rezerwacji najlepszych miejsc w najznakomitszych teatrach, hotelach lub restauracjach. Za pośrednictwem specjalnie zaprojektowanej aplikacji klienci mogą też przebierać w środkach transportu: Rolls Royce podstawiony pod drzwi apartamentu, a może mały odrzutowiec na weekendowy wypad na zakupy do Szanghaju? Nie ma problemu. O dodatkach takich jak „personal shopper” nie muszę chyba nawet wspominać.


Keyyes app demo from Keyyes on Vimeo.

Dzięki aplikacji KEYYES sięgnięcie po najróżniejsze dobra luksusowe staje się banalnie proste, a społeczność zamożnych i wymagających klientów wciąż rośnie. Naturalnie tacy klienci potrzebują bezpiecznego sposobu komunikacji. Stąd też partnerstwo z BlackBerry i plan stworzenia funkcjonalności o nazwie KEYYES CHAT, dzięki której użytkownicy i członkowie społeczności będą mogli bezpiecznie ze sobą rozmawiać.


Sarment Brand Film from John Ona on Vimeo.

 

Komentując nawiązanie współpracy, Alex Thurber z BlackBerry powiedział:

„W czasach gdy w coraz większym stopniu nasze prywatne życie dzieje się online, potrzeba bezpieczeństwa w komunikacji staje się kluczowa. KEYYES dostarcza ważną usługę dla osób zamożnych, których dane mogą być szczególnie cenne dla ludzi o niegodziwych intencjach. Dlatego ci właśnie użytkownicy wybiorą aplikacje, którym będą mogli zaufać.” Dzięki Rozwiązaniu BlackBerry korzystający będą mogli mieć pewność, że rozmowy prowadzone przez KEYYES CHAT pozostają bezpieczne i tajne.

Aplikacja KEYYES CHAT ma być dostępna w Apple App Store i Google Play w drugim kwartale 2019.

Źródło: Crackberry

 • aastelix

  Ciekawe ile będzie kosztować? Czy w ogóle będzie bezpieczniejsza od iMessegera od Apple. No i jestem zdziwimy, że tą bezpieczną aplikacją nie jest dziecko BlackBerry, BBM. No ale skoro jest popyt na luksus to go stworzą.

  • whomanista

   O tym samym pomyślałem. BBM- serwery w Indiach?

   • Mong

    Chyba nie wszystkie.

    • BBfanfan

     Tylko dla BBM’a konsumenckiego, tego którego obsluguje EMTEK. Są gdzieś w Azji. No i są to serwery googla tak uściślając.

  • BBfanfan

   Pewnie to wynikało z umowy między nimi. Być może będzie się opierać na technologii BBM Protected, tylko marketingowo będzie wewnętrznie wydzielone jako nowy produkt. Nie znamy szczegółów.

   Nawiązujesz do możliwości korzystania przez najbogatszych z iMessage. Widocznie nie ufają skoro szukają alternatywy. A Apple pewnie nie współpracowało by z nimi tworząc taki komunikator dla specyficznej grupy uzgadniając wszelkie szczegóły.

   Poza tym iMessage nie jest multiplatformowe a zapewne nie wszyscy bogaci korzystają z telefonów Apple.

 • Mong

  Mają gotowca 😉

 • whomanista
  • Mong

   Prowokacja? 😉

   • waldek

    Życzenia na Mikołaja 🙂

    • PioWeg

     Oby się spełniły 😄

     • Sebros

      Po wejściu na bbhub pierwszą moją myślą było „co jest, przecież jeszcze nie ma prima aprilis”

  • Grzegorz

   Zmieniamy szatę graficzną. Dzisiaj wieczorem wracamy, razem z recenzją BlackBerry KEY2 LE. Stay tuned 🙂

 • Tomasz_Max

  Z jeszcze innej beczki. Nie wiem czy tylko ja dostałem aktualizacje blekberowych aplikacji, w większości do ciemnego motywu, czy też dostałem ostatni i już wszyscy wiedzą.
  Za to w HUB nowa skrzynka priorytetowa. I tutaj, znów mnie nie zawiódł syn polskich emigrantów, który dorabia w Ontario jako tłumacz – skrzynka nazywa się „Centrala priorytetowa”!