BlackBerry i Sarment Holdings stworzą superbezpieczny komunikator

Mateusz Chodakowski
Mateusz Chodakowski
27.11.2018

Dostawca dóbr i usług z najwyższej półki wejdzie w partnerstwo z producentem najbezpieczniejszych aplikacji mobilnych.

Sarment Holdings to firma, którą zna niewiele osób. To nie oznacza jednak, że przedsiębiorstwo to nie przynosi zysków i nie posiada lojalnej bazy zadowolonych klientów. A co najważniejsze bardzo bogatych klientów. Organizacja została założona w 2012 roku i sama określa się jak „dostawca luksusu”. Oferuje pośrednictwo w zakupie najdroższych win, rezerwacji najlepszych miejsc w najznakomitszych teatrach, hotelach lub restauracjach. Za pośrednictwem specjalnie zaprojektowanej aplikacji klienci mogą też przebierać w środkach transportu: Rolls Royce podstawiony pod drzwi apartamentu, a może mały odrzutowiec na weekendowy wypad na zakupy do Szanghaju? Nie ma problemu. O dodatkach takich jak „personal shopper” nie muszę chyba nawet wspominać.


Keyyes app demo from Keyyes on Vimeo.

Dzięki aplikacji KEYYES sięgnięcie po najróżniejsze dobra luksusowe staje się banalnie proste, a społeczność zamożnych i wymagających klientów wciąż rośnie. Naturalnie tacy klienci potrzebują bezpiecznego sposobu komunikacji. Stąd też partnerstwo z BlackBerry i plan stworzenia funkcjonalności o nazwie KEYYES CHAT, dzięki której użytkownicy i członkowie społeczności będą mogli bezpiecznie ze sobą rozmawiać.


Sarment Brand Film from John Ona on Vimeo.

 

Komentując nawiązanie współpracy, Alex Thurber z BlackBerry powiedział:

„W czasach gdy w coraz większym stopniu nasze prywatne życie dzieje się online, potrzeba bezpieczeństwa w komunikacji staje się kluczowa. KEYYES dostarcza ważną usługę dla osób zamożnych, których dane mogą być szczególnie cenne dla ludzi o niegodziwych intencjach. Dlatego ci właśnie użytkownicy wybiorą aplikacje, którym będą mogli zaufać.” Dzięki Rozwiązaniu BlackBerry korzystający będą mogli mieć pewność, że rozmowy prowadzone przez KEYYES CHAT pozostają bezpieczne i tajne.

Aplikacja KEYYES CHAT ma być dostępna w Apple App Store i Google Play w drugim kwartale 2019.

Źródło: Crackberry