Rusza preorder na KEY2 LE w czerwonym kolorze!

Mateusz Chodakowski
Mateusz Chodakowski
25.11.2018

Oficjalny europejski sklep BlackBerry Mobile rozpoczął przyjmowanie zamówień na swój najnowszy model w kolorze Atomic.

Niedostępny do tej pory dla klientów ze Starego Kontynentu wariant kolorystyczny wreszcie pojawił się w ofercie. KEY2 LE w odmianie Atomic jest gotowy do zamówienia.

Urządzenie kosztuje 429 euro, co w przeliczeniu na naszą walutę zamyka się w kwocie około 1850 złotych. KEY2 LE w tej wersji, obsługuje dwie karty SIM równocześnie i ma do oferowania 64 GB pamięci wewnętrznej. Warto także pamiętać, że smartfony zakupione bezpośrednio od BlackBerry zawsze jako pierwsze otrzymują aktualizacje oprogramowania, bowiem paczki nie przechodzą przez szybciej lub wolniej działających w tej kwestii operatorów komórkowych.

Dla przypomnienia: KEY2 LE posiada oczywiście pełną klawiaturę QWERTY, specjalny przycisk SpeedKey, dzięki któremu można przeskakiwać z jednej aplikacji do drugiej bez potrzeby wracania na pulpit czy otwierania listy uruchomionych programów, baterię o pojemności 3000 mAh z QuickCharge, podwójny aparat fotograficzny, 4,5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1620 x 1080 oraz 4 GB pamięci RAM.


 

Dostawy mają się rozpocząć w już  Mikołajki, czyli 6 grudnia.

Jak Wam się podoba taki świąteczny kolor?

Źródło: EU Store BlackBerry